Baby teething toys with easy-grip handles, food-grade silicone teething toys, suitable for babies 0-6 months, 6-12 months
د.إ29.99 – د.إ31.99Price range: د.إ29.99 through د.إ31.99
Baby Dinosaur Silicone Teething Toys BPA Free Easy to Grip Infant Care Teether Chewing Toy for Newborn Gift Babies Accessory
د.إ41.99 – د.إ61.99Price range: د.إ41.99 through د.إ61.99
New Baby Rattle Toys Cartoon Animals Plush Infant Hand Ring Bed Toys for Newborn 0-24 Months Toddler Early Educational Toy
SKU:
75ZE2YUILJJ3
- Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
AED 30
د.إ33.99 – د.إ37.99Price range: د.إ33.99 through د.إ37.99
Description
Dear friends, if you have any questions, please feel free to contact us, we will answer for you, I wish you a happy shopping, thank you!
1. Shake it to make a sound
Product name: toddler rattle toys
Product weight: about 0.05kg
Note: can not eat
Pattern: styles as shown
Feature: Intellectual Development




















Specification
Overview
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 5 cm |
| Brand Name | Datgo |
| Package | sets |
| High-concerned chemical | None |
| Size | 16cm * 7cm * 12.5cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland |
| Dimensions | 16cm * 7cm * 12.5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Datgo012 |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Features | Stuffed |
| Warning | Can Not Eat |
| Choice | yes |
Customer Reviews
Be the first to review “New Baby Rattle Toys Cartoon Animals Plush Infant Hand Ring Bed Toys for Newborn 0-24 Months Toddler Early Educational Toy” Cancel reply
You may also like
د.إ26.99 – د.إ105.99Price range: د.إ26.99 through د.إ105.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ31.99 – د.إ75.99Price range: د.إ31.99 through د.إ75.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ59.99 – د.إ77.99Price range: د.إ59.99 through د.إ77.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ41.99 – د.إ61.99Price range: د.إ41.99 through د.إ61.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ132.99 – د.إ327.99Price range: د.إ132.99 through د.إ327.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ32.99 – د.إ36.99Price range: د.إ32.99 through د.إ36.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ28.99 – د.إ31.99Price range: د.إ28.99 through د.إ31.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ21.99 – د.إ103.99Price range: د.إ21.99 through د.إ103.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ13.99 – د.إ17.99Price range: د.إ13.99 through د.إ17.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









Reviews
There are no reviews yet.