Back to products
Jurassic Finger Dinosaur Triceratops Tyrannosaurus Model Toys for Kids Creative Finger Biting Dinosaurs Interactive Toy Boy Gift
د.إ13.99 – د.إ17.99Price range: د.إ13.99 through د.إ17.99
Crocodile Teeth Toys Children’s Crocodile Bites Fingers Reaction Training Novelty Children’s Lucky Game Trick Decompression Toy
SKU:
YH5BODVQMUHK
- Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
AED 30
د.إ36.99
207 in stock
207 in stock
Description
【Name】 Crocodile Bites Fingers
【Material ABS material
【ColorGreen
【Age Over 3 years old
【Warning Stay away from fire
















Specification
Overview
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Warning | Stay away from fire |
| Recommend Age | 0-3Y, 6-12Y |
| Dimensions | 10*13*9.5cm |
| High-concerned chemical | None |
| Is Electric | No Battery |
| Battery | No |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland UAE |
| CN | Guangdong |
| Model Number | S473 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Gender | Unisex |
| Theme | Animals |
| Mfg Series Number | TOY |
| Choice | yes |
Customer Reviews
Be the first to review “Crocodile Teeth Toys Children’s Crocodile Bites Fingers Reaction Training Novelty Children’s Lucky Game Trick Decompression Toy” Cancel reply
You may also like
د.إ26.99 – د.إ105.99Price range: د.إ26.99 through د.إ105.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ53.99 – د.إ61.99Price range: د.إ53.99 through د.إ61.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ31.99 – د.إ75.99Price range: د.إ31.99 through د.إ75.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ59.99 – د.إ77.99Price range: د.إ59.99 through د.إ77.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ132.99 – د.إ327.99Price range: د.إ132.99 through د.إ327.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ29.99 – د.إ31.99Price range: د.إ29.99 through د.إ31.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ32.99 – د.إ36.99Price range: د.إ32.99 through د.إ36.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ28.99 – د.إ31.99Price range: د.إ28.99 through د.إ31.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ21.99 – د.إ103.99Price range: د.إ21.99 through د.إ103.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ24.99 – د.إ96.99Price range: د.إ24.99 through د.إ96.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
د.إ37.99 – د.إ40.99Price range: د.إ37.99 through د.إ40.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









Reviews
There are no reviews yet.